16 Haziran 2009 Salı

CM 03/04 İyi ve Ucuz Oyuncular


Isaac Promise:Oyuna Gençlerbirliği'nde başlayan Promise henüz çok genç olmasına rağmen tüm özellikleri 12-13 civarında.Forma şansı bulması önemli tabii ki.Ben onu Chelsea'ye aldım ve üst üste on kadar maç oynattım.2011 sezonundayım,değeri 81 milyon oldu!

Kasper Schmeichel:Oyuna Manchester City'de başlıyor.Almanızı tavsiye ederim çünkü çok süper gelişiyor.Eğer çabuk alırsanız benim gibi 50 milyon! ödemek zorunda kalmazsınız.(Tanımlamada worldclass goalkeeper yazıyor!)
Stipe Pletikosa:Kaleci demişken ondan bahsetmeden geçemedim.Shaktar'da oyuna başladı ve sözleşmesi gereği 12 milyon 750 bin'e alabilirsiniz.Başlar başlamaz aldığım oyunculardan oldu.Değeri 41 milyona kadar çıktı(en pahalı kaleci oldu oyunda)ve tanımlamada legendary goalkeeper yazıyor.
Nani:Onun için fazla konuşmaya gerek yok.Gerçekten süper bir kanat oyunusu.İşin güzel tarafı(ve buraya yazmamın sebebi)sözleşmesi korumada değil!Yani 7 milyonluk bir tazminat ödeyerek Nani'yi kadronuza katabilirsiniz!
Nasri:Marsilya'da oyuna başlıyor.Sözleşme korumada değil.Cüzi bir miktara takıma katabilirsiniz.Ancak aldıktan sonra oynatın ki gelişsin.
Freddy Adu:Adu üç dört sezon sonra inanılmaz bir oyuncu oluyor.Gerçekten yetenekli.Fazla söylenecek bir şey yok.
Giovanni Dos Santos:Barcelona'lı oyuncunun sözleşmesi korumada değil çok süper yetenekleri var ve 14 yaşında.Alabilirsiniz.
Alexandre Pato:Milan'ın yıldız adayının(çünkü oyunda 14 yaşında)sözleşmesi korumada değil.Birkaç sezon sonra herkes yanında solda sıfır kalıyor.
Lee Martin:Manchester Unt. altyapısında yetişen sağ kanat oyuncusu forma şansı bulursa çok etkili olabiliyor çünkü çok hızlı,çok delici ve inanılmaz bir isabet oranıyla orta açabiliyor.
David Jones:Orta sahanın ortasında oynayabilen Jones'un iyi bir oyuncu olabilmesi için oynaması yeterli.
Boy-Boy Mosai:İsmi çok garip olan bu genç adam Chelsea alt yapısında.Süper bir oyuncu,tavsiye ederim.Ben Chelsea'yi yönetirken Lampard ve Ballack'ın ardında kaldı ancak özellikleri gerçekten iyi.
Jesper Brathen:Oyuna başladığınızda Brathen değeri 300 bin olan bir oyuncu.Bundan sonra ise değerini 400'e(evet 400'e!)katlayıp 120 milyon oluyor ve oyunun en pahalı oyuncusu konumuna geliyor.Arsenal bana bu oyuncuyu 46.5 milyona önermişti de ben çok forvet oyuncum var diye kabul etmemiştim.O günden beri saçımı başımı yoluyorum.
Benden şimdilik bu kadar yazmaya devam edeceğim tabii ki de

1 yorum:

  1. kakalov todorov de la cuesta morgan de sancis ( morgan yazın yeter) toledo pedersen diego ribas

    YanıtlaSil